GALERIA łazienek


GALERIA łazienek

Serdecznie zapraszamy do GALERII łazienek firmy EGEN - zlokalizowanej przy ul. Smoluchowskiego 1B w Lublinie. Na powierzchni ponad 2000 m2 prezentujemy kilkadziesiąt różnorodnych aranżacji łazienek, które pomogą Państwu w wyborze stylu, materiałów oraz dodatków. Nasza oferta obejmuje setki wzorów płytek ceramicznych - począwszy od produktów włoskich, hiszpańskich czy polskich, na kolekcjach z Bliskiego Wschodu skończywszy. Poza glazurą, terakotą i gresem dysponujemy bogatym asortymentem produktów korkowych i płyt tarasowych, a także pełną ofertą elementów wyposażenia łazienek: ceramiki sanitarnej, armatury łazienkowej, kabin prysznicowych czy wanien, pochodzących wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów.

Nasz wykwalifikowany personel służy fachową pomocą, doradzając w zakresie wyboru odpowiednich materiałów oraz technik montażu uwzględniających parametry oferowanych produktów. Dodatkowo z myślą o Klientach potrzebujących profesjonalnego wsparcia przy aranżacji wnętrz, stworzyliśmy aż 4 stanowiska projektowe obsługiwane przez wysokiej klasy specjalistów, którzy urzeczywistnią Państwa marzenia o idealnej łazience oraz nowoczesnym i funkcjonalnym mieszkaniu.

W filozofii firmy EGEN najważniejsze jest zadowolenie Klienta, stąd też nieustannie dążymy do udoskonalania naszej oferty oraz poszerzania zakresu świadczonych usług. Wymiernymi efektami przyjętej przez nas strategii są w ostatnim czasie: wzbogacenie ekspozycji GALERII łazienek o strefę „EGEN dla kuchni” oraz rozpoczęcie obróbki płytek ceramicznych - zarówno nabytych w naszej firmie, jaki i dostarczonych przez Klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:30, w soboty w godz. 10:00-16:00 oraz w niedziele w godz. 11:00-16:00.

Zapisz

Zapisz

ZapiszTa witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.
Ok, rozumiem i akceptuję.